Дистанційне навчання 3 -клас (Українська мова та читання)

Інформація батькам






Як проводити дистанційне навчання: поради дорослим

  1. Дистанційні уроки дають змогу не регламентувати жорстко час дітей, як під час звичайних уроків у школі: йдіть за дитиною, дивіться, як вона реагує.
  2. Саме дистанційні уроки дають нам можливість підлаштувати урок під дитину — не примушуйте її виконувати всі завдання саме за час уроку — нехай працює у власному темпі, за власним вибором, дотримується своєї послідовності, вибере насамперед ті завдання, які зацікавили її найбільше.
  3. Якщо є можливість, роздрукуйте дітям запропоновані в уроці матеріали. На випадок, якщо такої можливості немає, в уроках є поради, як власноруч створити основу для роботи, або пропонується альтернативне завдання.
  4. Дистанційними уроками користується багато дітей з різними здібностями та вподобаннями, тому ми викладаємо завдання, які можуть зацікавити кожну дитину. Щоб забезпечити диференціацію завдань, на початку кожного уроку, вказується орієнтовна мінімальна кількість завдань, які учень/учениця має виконати за урок. Нехай дитина виконає ті завдання, які їй вкаже дорослий, або які обере сама.
  5. Не нехтуйте фізкультхвилинками — вони підбадьорюють, допомагають поліпшити настрій, а ще — дітям подобається рухатися.
  6. Важливо цікавитися вибором дітей, і водночас спонукати їх обирати завдання з різних освітніх галузей.
  7. Сучасні уроки неможливі без спілкування, але зважаючи на дистанційні умови проведення уроків, ми дещо зменшили кількість завдань, які потребують обговорення, проте не прибрали їх зовсім.
  8. Як організувати обговорення в умовах дистанційного навчання?

    Учителі та батьки, які несуть найбільше навантаження, організовуючи навчання дітей у домашніх умовах, можуть навчити дитину звертатися для обговорення запитань до тих дорослих, які мають більше вільного часу — дідусів та бабусь, батьків, інших родичів, друзів та однокласників. Це можна робити як по телефону, так і з використанням інших засобів зв’язку, як то Viber, Skype тощо.

    Кожна родина може вибрати найбільш прийнятний варіант.

  9. Рефлексія вже давно стала невід’ємною частиною уроку, тому цікавтеся, що і як вивчає дитина, що її здивувало, що нового вона дізналася, що було легко, а що — складно. Перебуваючи на дистанційному навчанні, діти, як ніколи, потребують уваги рідних.
  10. Кожне відео, невеличкі тексти перед завданнями, картинки допомагають зацікавити дітей, мотивувати їх: ми маємо здивувати дитину, а далі вона вже сама досліджуватиме те, що її найбільше вразило.
  11. Гарних уроків! Щасти!

Шановні батьки!

    Пропоную Вам РЕКОМЕНДАЦІЇ, як допомогти дитині покращити темп і якість читання. Скористайтеся ними, будь ласка, під час підготовки домашнього завдання та під час дистанційної роботи.
    1.     Крок перший: читаємо текст вголос вдвох з дитиною хором.
    2.     Крок другий: розбираємо и пояснюємо всі незрозумілі дитині слова, важкі слова перечитуємо разом декілька разів. Ставимо олівцем наголос на словах, які дитина вимовляє неправильно (часто дитина не розуміє значення саме тому, що неправильно поставила наголос в зовсім простих словах (приклад з досвіду: липИ замість лИпи)
    3.     Крок третій: перечитуємо текст вголос повторно вдвох з дитиною хором ще один чи два рази. Це залежить від самого тексту чи від дитини.
    4.     Крок четвертий: перевіряємо розуміння тексту: ставимо дитині запитання, а також просимо її поставити запитання вам.
    5.     Крок п'ятий: даємо дитині змогу прочитати текст самостійно вголос.

    Результат такої роботи вас приємно здивує!


Заява Уряду: карантин в Україні буде продовжено до 11 травня.

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.
Спершу він подякував всім, хто відповідально поставився до рекомендацій влади і залишився святкувати Великдень вдома. За словами очільника Уряду, лише завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%.
«Але моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів», – зазначив Прем’єр-міністр.
Він відзначив, що розпочати реалізацію цього плану можна буде лише за умови сприятливої епідемічної ситуації – орієнтовно 12 травня. Для цього, за словами Дениса Шмигаля, має бути кілька підстав: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5% та лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.
«Після цього йдемо по дорожній карті виходу з карантину і реалізовуємо наступні чотири етапи. Водночас у нас є декілька дуже важливих завдань, які ми маємо зробити до 11 травня», – зазначив Прем’єр-міністр.
За словами Дениса Шмигаля, це збільшення кількості тестувань на коронавірус, покращення у забезпеченні наших лікарень та лікарів всім необхідним, запровадження Е-контролю самоізоляції як альтернативи обсервації, створення нових правил функціонування для об’єктів обслуговування населення з обов’язковим соціальним дистанціюванням, масочним режимом та постійною дезінфекцією.
«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Денис Шмигаль.
За словами Прем’єр-міністра, такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращити емоційне здоров’я українців та дати старт розігріву економіки.
Денис Шмигаль також зазначив, що Уряд розуміє, що людям і бізнесу зараз непросто: «Тому ми впроваджуємо низку заходів, спрямованих на підтримку українців. Зокрема, збільшуємо виплати по безробіттю, розширюємо програми підтримки бізнесу і фактично впроваджуємо кредитні канікули, підвищуємо пенсії, створюємо нові робочі місця вже сьогодні».




Приємна новина!!!
Дорогі діти та батьки,як ви уже розумієте, цього року весняні канікули, які заплановані в школах з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину.
Наголошую, що структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною.
Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а  вчителі мають час для самоосвіти.
В нас канікули! Закликаємо вас сидіти вдома!
Зберігайте спокій та дотримуйтеся рекомендацій ВООЗ!
Бережіть себе і своїх рідних!!!

Не витрачайте час даремно !


Переходьте за посиланням  https://logiclike.com/uk/auth/login#/auth
ЛогікЛайк - покроковий курс для розвитку логічного мислення в ігровій формі!


Немає коментарів:

Дописати коментар